Efsane oyun Need For Speed film oluyor

Dünyanın en popüler oyunlardan olan ve EA Games’in 140 milyon adet satarak rekor kırdığı  “Need for Speed” DreamWorks ve EA Games iş birliğiyle beyaz perdeye taşınıyor.

McLaren-P1-carscoops8

imdb

Hapisten çıktıktan hemen sonra ülkeler arası bir araba yarışına katılan sokak yarışçısının eski partnerinden intikam almasını işleyen Need For Speed filminin başrollerinde; Aaron Paul (Breaking Bad), Dominic Cooper, Dakota Johnson, Michael Keaton gibi isimler yer alırken, yönetmen koltuğuna ünlü yönetmen Scott Waugh oturuyor.

Ford markasının da bu büyük iş birliğine dahil olmasıyla, filme özel  ürettiği ve geçtiğimiz günlerde e3 Expo Fuarı’nda sergilenen Mustang de filmin başrollerinden biri olacak.

Need For Speed filmi tüm dünyayla aynı anda mart 2014’te vizyona girecek.


EA’nin popüler otomobil yarışı serisi Need for Speed, DreamWorks tarafından beyaz perdeye uyarlanacak!   Oyun dünyasında yaklaşık 20 yıllık geçmişi bulunan Need for Speed, beyaz perdeye adım atıyor! DreamWorks firması tarafından çalışmalarına başlanan Need for Speed filmini, Real Steal’in senaryosunda görev alan John Gatins kaleme alacak. Act of Valor filminden hatırladığımız yönetmen Scott Waugh ise, Need for Speed’in reji koltuğunda oturacak.

Yazar: Uğur Karal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.