Temple Run Beyazperdeye Taşınıyor

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen mobil oyun Temple Run, beyaz perdeye taşınıyor.

Günün ilginç haberlerinden biriyle karşınızdayız çünkü tek yaptığınız şey arkanızdan koşan üç maymundan kaçmak ve çeşitli engellere takılmamak olan bir oyun, Temple Run’dan bahsediyoruz, beyazperdeye taşınıyor. Hem de Harry Potter serisinin de yapımcılığını üstlenen David Heyman tarafından.

Temple Run son dönemde bir hayli popüler olan ve hatta serinin ikinci oyunu da piyasaya sürülen bir mobil oyun. Oyunda sürekli olarak koşmak, engellerden kaçmak ve bunları arkanızdan goriller koşarken yapmak durumundasınız. Aynı zamanda oyun içerisinde biraz da hazine avcılığı var diyebiliriz ama bir Indiana Jones olmadığınızı hatırlatmamız gerek.templerun-genel

Son dönemde Angry Birds’ün animasyon filmi olarak beyazperdeye taşınacağını öğrenmiştik ve bu biraz daha mantıklı gelmişti ama Temple Run’ın sinema salonlarına nasıl taşınacağını ciddi anlamda merak ediyoruz. Eğer dur durak bilmeyen bir aksiyon filmi olacaksa Paul Greengrass’ın yönetmesini tercih ettiğimizi ve filmin yapımcısının Warner Bros. olacağını da belirterek haberimizi noktalıyoruz.

 

alıntıdır

Yazar: Uğur Karal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.