THE EXPENDABLES’ın Kadın Oyunculardan Oluşan Versiyonu Geliyor

The Expendables’ın kadın oyunculardan oluşan versiyonu geliyor. Adi Shankar’ın 1984 Private Defense Contractors şirketi bu aksiyon filminin senaristliğini yapması için Dutch Southern ile anlaştı.

Geçmişte, bu yapım şirketi The Grey, Dredd 3D, Broken City ve Killing Them Softly gibi filmlere finansman sağlayan şirketler arasındaydı. Daha önce de senaryosunu Southern’ın yazdığı Hoof Harrington’s Greatest Hits başlıklı bir tetikçi/aksiyon filmi üzerinde çalışıyorlardı ancak film Payback ve Snatch benzetildi ve askıya alındı. Şirketin birçok ünlü aksiyon oyuncusuyla görüşmelere devam ettiği bildirildi. Ancak henüz açıklanan bir isim yok. Bu nedenle biraz eğlenmeye, birkaç isim öne sürmeye ve hayali bir oyuncu kadrosu yaratmaya karar verdik.

The Expendables’ın kadın oyunculardan oluşan versiyonunun hazırlıklarına başlandığı açıklandı.  Dün vizyona giren orijinal The Expendables 2’de Nan Yu’nun oynadığını belirtmemiz gerekiyor. Hangi kadın oyuncularla görüşüldüğüne gelince, henüz açıklanan bir isim yok ancak kadın aksiyon oyuncu sayısı erkek aksiyon oyuncu sayısı kadar fazla değil. Bu nedenle bir liste hazırlamak çok zor olmadı.

Linda Hamilton – Terminator ve Chuck deneyimine sahip aksiyon yıldızı.
Sigourney Weaver – Alien serisiyle kariyerinde hızlı bir şekilde yükselmiştir.
Carrie Fisher – Ateşleyiciyle başa çıkabilen bomba atar da kullanabilir.
Uma Thurman – Kill Bill için aldığı eğitimleri son yıllarda hiç kullanamadı Thurman.
Milla Jovovich – Resident Evil bir yana, bir de şöyle bir gerçek var: The Fifth Element
Angelina Jolie – Lara Croft: Tomb Raider’dan sonra çok yol kat etti ve elbette Gone in 60 Seconds’taki sürücülük yeteneklerini de unutmamak gerek.
Michelle Rodriguez – Birçok filmde Sean Bean gibi öldürülmüş olsa da, bu listedeki en sert isimlerden biri.
Sarah Michelle Gellar – Belki biraz zayıf ama Gellar yıllarca Buffy the Vampire Slayer’da oldukça etkileyici ve ikna ediciydi.
Summer Glau – Firefly’dan Terminator: The Sarah Connor Chronicles’a kadar, Glau yeni oyuncular arasındaki ilginç isimlerden biri olduğunu kanıtladı.
Carrie Anne Moss –  The Matrix’teki o deri ceketi geri getirelim.

Diğer isimler ise Eliza Dushku, Zoe Bell, Gina Carano ve tabii ki Lucy Lawless. Siz de yorumlarınızda hayali bir oyuncu kadrosu oluşturabilirsiniz.

Yazar: Uğur Karal

1 thought on “THE EXPENDABLES’ın Kadın Oyunculardan Oluşan Versiyonu Geliyor

    Bansi

    (Ağu 29, 2012 - 05:58)

    19 years ago, August 29, 1993. 13:00, Wolverhampton, West Midlans, United Kingdom, New Cross hospital. Happy birthday Liam James Payne! ♥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.